Bardzo ładne ozdoby dla dziewczynki :)
Dziękuje bardzo :)
Dzień dobry🙂 Oj daaaawno mnie tu nie było, więc trzeba trochę odkurzyć🙂. Zmieniłam trochę asortyment produktów, niestety nie szyję już dl...
Bardzo ładne ozdoby dla dziewczynki :)
OdpowiedzUsuńDziękuje bardzo :)
Usuń