Kolejne ślimaczki się uszyły:)
Podzielę się również z Wami decyzją jaką podjęłam- postanowiłam zrezygnować z pracy w bibliotece na rzecz własnej działalności, będę robiła to co kocham, a jak się uda zarobić to będę szczęśliwa, pozdrawiam i liczę na wsparcie, bo jak wiadomo początki bywają trudne.
Gratulacje Joluś :) powodzenia życzę i trzymam kciuki za nowy etap w Twoim życiu.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
http://mirosek.blogspot.com/
Trzymam oba kciuki za powodzenie!
OdpowiedzUsuńZapraszam na zabawę do mnie :-)
Powodzenia! :)
OdpowiedzUsuńŚwietne ślimaki :) Pozdrawiam